بیمارستان ها وپزشکان و دارو خانه های استان قم جمعه بیست و هشتم اسفند ۱۳۸۸ 19:50
بیمارستان ها ( قم )

بیمارستان آیت ا..گلپایگانی
این بیمارستان در شهرستان قم واقع شده و بیمارستانی خیریه – درمانی است كه در سال 1341باظرفیت 165تخت ثابت, تأسیس, و در حال حاضر 140 تخت دایر دارد.تخصصهای موجود در این بیمارستان عبارتند از: داخلی ،جراحی ،کودکان ، نوزادان ،قلب ،جراحی مغز واعصاب، ارتوپدی ،چشم پزشکی، گوش و حلق و بینی، نرولوژی،CCU،Post CCU
بیمارستان الزهرا
این بیمارستان در شهرستان قم واقع شده و بیمارستانی دانشگاهی – آموزشی است كه در سال 1357 باظرفیت 50 تخت ثابت, تأسیس, و در حال حاضر 50 تخت دایر دارد.تخصصهای موجود در این بیمارستان عبارتند از: زنان وزایمان ، نوزادان

تاريخچه تاسيس مرکزآموزش درماني حضرت زهرا(س):

 
اين مرکز درسال 1361 درانتهاي خيابان امامزاده ابراهيم توسط مرحوم حاج غلامرضا قديري حسن آباد (ره) احداث شده و در سال1362 توسط شبکه بهداشت درمان قم - زير نظر دانشگاه علوم پزشکي تهران -  بعنوان زايشگاه شروع به فعاليت نمود و در ابتدا فقط انجام زايمان هاي کم خطر و بي مشکل در اين مرکز انجام مي شده و بيماران مساله دار با آمبولانس به مرکز ايزدي منتقل مي شده اند. باگذشت زمان نياز به اتاق عمل بيشتر احساس شد و باعث الحاق اتاق عمل و بخش بستري زنان گرديد، به مرور درمانگاهي نيز درجلوي بيمارستان ساخته شد تا بيماران از خدمات سرپايي نيز بهره مند شوند که اين رويه تاسال 1379 با افزايش تدريجي آمار مراجعين ادامه داشته است .

 
درسال 1379 در طبقه فوقاني اتاق زايمان بخش ديگري بوسيله آقاي حاج ابوالفضل قديري ساخته شده و بخش جراحي زنان به آنجا منتقل گرديده است .

 
بر طبق سياستهاي وزارت بهداشت و الزام کليه بيمارستانها به داشتن بخش اورژانس ، ساختمان درمانگاه جلوي بيمارستان با تغييراتي درساختار فيزيکي آن بعنوان بخش اورژانس افتتاح گرديد و در همان زمان تصميم بر اين شدکه بخش قبلي زنان نيز بعنوان بخش جراحي عمومي و داخلي زنان وهمچنين بخش مراقبتهاي ويژه و بخش اطفال افتتاح گردند و بدين ترتيب اين مرکز به يک بيمارستان جنرال تبديل شد. 

 البته در ادامه کار با ناکارآمدي بخش داخلي و مراقبتهاي ويژه واطفال ابتدا بخش اطفال وسپس بخشهاي داخلي ومراقبتهاي ويژه تعطيل شدند. (1384) در همان سال با روي کار آمدن دولت نهم و تغييرات مديريتي در دانشگاه علوم پزشکي قم ، جلسه اي دراين مرکز تشکيل شد و برمبناي بررسي هاي صورت گرفته و تجربه هاي انجام شده قرار بر اين شد تا اين مرکز بصورت تک تخصصي زنان و زايمان و نوزادان ادامه فعاليت دهد و در همين راستا بخش مراقبتهاي ويژه نوزادان توسعه و تجهيز گرديدکه اکنون بعنوان بزرگترين مرکز مراقبتهاي ويژه نوزادان (NICU) استان درحال فعاليت وتوسعه بيشتر مي باشد
بیمارستان ایزدی
این بیمارستان در شهرستان قم واقع شده و بیمارستانی دانشگاهی – آموزشی است كه در سال 1357باظرفیت 156 تخت ثابت, تأسیس, و در حال حاضر 132 تخت دایر دارد.تخصصهای موجود در این بیمارستان عبارتند از: زنان وزایمان ، نوزادان

مرکز آموزشی درمانی ایزدی
نام بیمارستان:
ایزدی
تعداد تخت ثابت: 156
تحت پوشش: دانشگاه علوم پزشکی
نوع فعالیت: درمانی
نوع رشته فعالیت: زنان و زایمان
سال بهره برداری: 1347
نوع مالکیت: وقفی
تعداد آمبولانس فعال در بیمارستان: 2

مركز آموزشی درمانی ایزدی در سال 1347 توسط آقای ابوالقاسم ایزدی با عنوان مركز تخصصی زنان و زایمان با تصویب 156 تحت بیمارستانی تأسیس گردید.

این مرکز دارای بخش های زیر می باشد:
1) بستری: زنان و زایمان - جراحی زنان - نوزادان - فوق تخصصی نوزادان – NICU و تحت نظر زنان می باشد.
2) پاراكلینیكی: رادیولوژی - ماموگرافی - سونوگرافی - آزمایشگاه و داروخانه
3) كلینیك: كلینیك تخصصی زنان - اطفال - جراحی عمومی- پزشك عمومی
4) اتاق های عمل و واحد اورژانس زنان
5) واحد های بهداشتی: تنظیم خانواده و واكسیناسیون و مشاوره زنان
6) واحد های اداری و حسابداری - اداره آمار و مدارك پزشكی و مددكاری
7) واحد های تأسیسات - نقلیه - لنژری - اتوكلاو و تجهیزات پزشكی و خدماتی
متخصصین این مركز شامل:
متخصصین زنان و زایمان: خانم ها دكتر ابراهیمی - آهنگری - آستانه - شریفی - سیاقتی - علوی - دلاوری
متخصصین بیهوشی: آقایان دكتر علی ارجمند - سید مصطفی شریفی - خانم دكتر تشكری نیا
متخصصین اطفال: دكتر پشتیبان - شیدائیان - قاسم زاده
جراح عمومی: دكتر سیستانی
مسئول داروخانه: خانم دكتر بی بام
مسئول فنی آزمایشگاه: دكتر بازرگان

تعداد زایمان های انجام گرفته در این مركز بصورت میانگین ماهیانه: 570
اعمال جراحی: 390
تعداد مراجعین بستری:1560
سرپایی: 3850
درصد اشغال تخت بیمارستانی: حدود 91%
از فعالیت های فوق برنامه این مركز همكاری با وزارتخانه پیرامون طرح ارزیابی سلامت زنان سرپرست خانوار كمیته امداد بوده كه چكاب كامل این زنان در كوتاهترین فاصله زمان ممكن انجام می پذیرد. همچنین انجام طرح غربالگری زنان شاغل دانشگاه علوم پزشكی به مدت 2 سال كامل بوده است.
آدرس: خیابان طالقانی(آذر)جنب پمپ بنزین كد پستی88566-37158- تلفن 5-7211301

 

بیمارستان حضرت معصومه (س)
این بیمارستان در شهرستان قم واقع شده و بیمارستانی خیریه – درمانی است كه در سال 1374 باظرفیت 180 تخت ثابت, تأسیس, و در حال حاضر 96 تخت دایر دارد.تخصصهای موجود در این بیمارستان عبارتند از: داخلی ، جراحی ، زنان و زایمان ، قلب ، ارتوپدی ، نرولوژی ، کودکان ، چشم ، اورژانس ، CCU،Post CCU ،ICU

تاریخچه:
مرکز آموزشی درمانی حضرت معصومه یک مرکز آموزشی درمانی جنرال می باشد. که دارای 131 تخت فعال  با ضریب اشغال حدود 75 درصد می باشد این مرکز حدود 8600 متر مربع زیر بنا دارد و یکی از مراکز وابسته  به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قم می باشد.

 
در این مرکز برخی تخصصهای پزشکی مانند: ارتوپدی ، زنان زایمان ، جراحی عمومی و برخی از رشته های فوق تخصصی مانند: گوارش ، داخلی ریه ، روماتولوژی ، غدد و عفونی. مورد آموزش و درمان قرار می گیرد. همچنین این  مرکزدارای بخشهای ویژه ICU  و CCUمی باشد.

 
واحدهای کلینیکی و پاراکلینیکی: درمانگاه حضرت معصومه دارای 12 درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی فعال با پذیرش ماهانه حدود 1600 بیمار می باشد. همچنین واحدهای پارا کلینیکی شامل  آندوسکوپی ، کلونوسکوپی ، برونکوسکوپی ، رادیولوژی و سونوگرافی  ، اکوکاردیوگرافی ، آزمایشگاه جهت انجام انواع آزمایشات نظیر تستهای پاتولوژی ، میکروب شناسی ویروس شناسی و غیره و توانبخشی جهت انجام اقداماتی همچون فیوتراپی فعالیت می نمایند

بیمارستان شهید بهشتی
این بیمارستان در شهرستان قم واقع شده و بیمارستانی خصوصی – آموزشی است كه در سال 1361 باظرفیت 200 تخت ثابت, تأسیس, و در حال حاضر 203 تخت دایر دارد.تخصصهای موجود در این بیمارستان عبارتند از: داخلی ، جراحی ، زنان وزایمان ، کودکان ، اورژانس ، نوزادان ، ارتوپدی ، چشم پزشکی ، جراحی مغز واعصاب ، گوش و حلق و بینی ، ارولوژی ، قلب ، روانپزشکی ،CCU،Post CCU،ICU

بیمارستان شهید بهشتی در یک نگاه

این بیمارستان در در سال 1361 با ظرفیت 200 تخت ثابت، افتتاح شد و در سال 74 توسـط بنیاد شهید به بنیـاد فاطمیه واگذار شـد. سپس این بیمارستان در اواخر سال 80 درپـی بروز پاره ای از مشکلات تعطیل گردید. پس از دو سال مجمع تشخیص مصلحت نظام بیمارستان را به دولت واگذار كرد و در سال 84 تحویل دانشگاه علوم پزشکی قم شد.
اکنون این بیمارستان در حال بازسازی می‏باشد و 500 تخت برای آن پیش‏بینی شده است و بخشهایی که در این بیمارستان ایجاد خواهند شد عبارتند از: داخلی، جراحی، اورژانس، ارتوپدی، چشم پزشکی، جراحی مغز و اعصاب، گوش و حلق و بینی، جرحی قلب، روانپزشکی، سی تی اسکن، آنژیوگرافی ،MRIT، CCU، Post CCU و ICU.
دولت در راستای توجه به بخش سلامت و گسترش عادلانه امكانات بهداشتی و درمانی در سطح كشور، 80 میلیارد ریال برای تجهیز و تكمیل این بیمارستان اختصاص داد.
هیأت وزیران در جلسه‏ای كه در مركز استان قم تشكیل شد، وزارت بهداشت، ‌درمان و آموزش پزشكی را موظف كرد با هماهنگی معاونت برنامه‏ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، با اختصاص این مبلغ (50 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت بهداشت، 10 میلیارد ریال از محل اعتبارات استان، 5 میلیارد ریال از محل اعتبارات نهاد ریاست جمهوری و مبلغ 15 میلیارد ریال از محل اعتبارت وزارت نفت) طی سال 1387 نسبت به تجهیز بیمارستان شهید بهشتی اقدام كند

 
بیمارستان فاطمی واورژانس مهدیه
این بیمارستان در شهرستان قم واقع شده و بیمارستانی دانشگاهی – آموزشی است كه در سال 1362 باظرفیت 264 تخت ثابت, تأسیس, و در حال حاضر 148 تخت دایر دارد.تخصصهای موجود در این بیمارستان عبارتند از: تالاسمی ، کودکان ، اورژانس ،NICU
بیمارستان کامکار عرب نیا
این بیمارستان در شهرستان قم واقع شده و بیمارستانی دانشگاهی – آموزشی است كه در سال 1343باظرفیت 187 تخت ثابت, تأسیس, و در حال حاضر 195تخت دایر دارد.تخصصهای موجود در این بیمارستان عبارتند از: داخلی ، اورژانس ، چشم پزشکی ، قلب ، عفونی ، گوش و حلق و بینی ، نرولوژی ،ICU، CCU

معرفی و تاريخچه مرکز
مرکز آموزشی درمانی کامکار- عرب نيا در سال 1343 توسط دو خير، به نامهای مرحوم حسين کامکار و مرحوم حيدرعلی عرب نيا در مرکز شهر (چهار راه بازار کنونی) تأسيس گرديد و در موقوفه آستانه مقدسه حضرت معصومه(س) در سال 1347 قرار گرفت.

اين مرکز از ابتدای شروع به کار خود فقط مرکز درمانی بود و زير نظر وزارت بهداری فعاليت می نمود و با 60 تخت فعال شامل بخش های جراحی مردان، جراحی زنان، زنان و زايمان، اورژانس و فوريت های پزشکی، درمانگاه و داروخانه و واحدهای تشخيصی راديولوژی و آزمايشگاه بود. (25 تخت جراحی زنان، 10 تخت زنان و زايمان، 20 تخت جراحی مردان و 5 تخت اورژانس) همچنين يک اتاق عمل جراحی عمومی که 3 پزشک متخصص در آن به خدمت مشغول بودند.

اورژانس بيمارستان علاوه بر ارائه خدمات فوريتهای پزشکی، بيماران سوانح و سوختگی، ارتوپدی را سرويس دهی می نمود و دارای يک اتاق عمل سرپايي بود. در آن زمان درمانگاه بيمارستان از 3 پزشک متخصص و يک پزشک عمومی بهره می گرفت.

در سال 1352 اين مرکز از وزارت بهداری به جمعيت هلال احمر(شير و خورشيد سابق) واگذار شد. در سال 1355 اتاق عمل گوش و حلق و بينی کار خود را آغاز کرد و يک متخصص عمل های مربوطه را انجام می داد.

در سال 1358 اين مرکز از جمعيت شير و خورشيد به وزارت بهداری واگذار شد و به بخش های زير تفکيک گرديد: جراحی مردان، جراحی زنان، داخلی مردان، داخلی زنان، سی سی يو. در سال 1362 مرکز دياليز اين بيمارستان کار خود را با 10 دستگاه دياليز آغاز کرد و تا سال 1373 تعداد دستگاهها به 26 دستگاه افزايش يافت و در دو شيفت به 52 بيمار ارائه خدمت می شد.

در سال 1375 بخش آی سی يو اين مرکز افتتاح شد که شامل 6 تخت بود. اولين بخش عفونی در سال 1374 در اين مرکز راه اندازی شد که شامل 22 تخت فعال بود.

اين مرکز در سال 1380 به مرکز آموزشی درمانی کامکار- عرب نيا مبدل شد. در سال 1381 با افزايش تعداد دستگاهها به 41 دستگاه دياليز در سه بخش مجزا و در سه نوبت کاری به خدمت پرداخته است. در ارديبهشت سال 1381 اتاق عمل ارولوژی و جراحی عمومی آماده بهره برداری گرديد. در خرداد ماه سال 1382 بخش سنگ شکن اين مرکز آغاز به کار کرد. در سال 1387 بخش سی تی اسکن بيمارستان فعال شد.

مرکز آموزشی درمانی کامکار- عرب نيا با توجه به تعداد مراجعين و نوع خدمت رسانی يکی از فعالترين مراکز آموزشی درمانی در سطح استان قم در طی سالهای اخير بوده است.
 

تلفن مرکز: 7713511 الی 15
دورنگار مرکز: 7713473

بیمارستان نکوئی –هدایتی
این بیمارستان در شهرستان قم واقع شده و بیمارستانی دانشگاهی – آموزشی است كه در سال 1333 باظرفیت 226 تخت ثابت, تأسیس, و در حال حاضر 184تخت دایر دارد.تخصصهای موجود در این بیمارستان عبارتند از: جراحی ، اورژانس ، جراحی مغز و اعصاب ، ارتوپدی ، سوختگی ، روانپزشکی ،ICU

این مركز بعنوان یكی از مراكز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشكی قم در سال 1334 در قم به صورت شبانه روزی تاسیس گردیده است، كه با بهره گیری از تجارب كسب شده طی سالهای متمادی و سیر صعودی آن در حال حاضر با بیش از 400 نیروی استخدامی، مشمول طرح، قراردادی و خدماتی بعنوان مهمترین مرکز ترومای استان، دارای 6 اتاق عمل فعال و بخشهای اورژانس، بخشهای جراحی عمومی، ارتوپدی، روانپزشكی، جراحی مغز و اعصاب، ICU، سوانح و سوختگی و BICU و واحدهای پاراكلینیكی و درمانگاهی می باشد.
****
بخش روانپزشکی با30 تخت مصوب واقع در خیابان معلم میدان روح اله افتتاح شد و در حال حاضر با 38 تخت فعال دارای درمانگاه تخصصی و دو بخش زنان، مردان می باشد.
****
سوانح سوختگی در آبان ماه 1386 با 20 تخت مصوب شامل اتاق عمل و دو بخش زنان و مردان افتتاح و در خرداد سال 87 بخش BICU مورد بهره برداری قرار گرفت.
در حال حاضر این مركز در مجموع دارای 276 تخت مصوب و 221 تخت فعال می باشد.آدرس: خ طالقانی (آذر)

تلفن: 7211061-67

بیمارستان ولیعصر(عج)
این بیمارستان در شهرستان قم واقع شده و بیمارستانی خیریه – درمانی است كه در سال 1369باظرفیت 200 تخت ثابت, تأسیس, و در حال حاضر 62 تخت دایر دارد.تخصصهای موجود در این بیمارستان عبارتند از: داخلی ، زنان وزایمان ، کودکان ، چشم پزشکی ، جراحی

 http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=38118

 

داروخانه قائم داروخانه شهرك امام خميني خيابان لقمان حكيم ٢٩٢١٨٣٤ قم
داروخانه معين داروخانه بيست متري شهيد بهشتي نرسيده به خيابان هفت‌تير ٦٦١٠٥٩٩ قم
داروخانه نصر داروخانه خيابان ارم نرسيده به چهارراه شهدا ٧٧٤٣٥٣٧ قم
دكتر امجدي داروخانه خيابان صفائيه روبروي دفتر رهبري ٧٧٣١٠٨٧ قم
دكتر بلاغي داروخانه قم ابتداي ٤٥ متري كشاورز ميدان نبوت ٨٨٤٦٢٢٠ قم
دكتر جليلي داروخانه پنجاه و پنج متري عمار ياسر نبش كوچه باغ پنبه ٧٧١٥٥٤٠ قم
دكتر خوش‌لهجه داروخانه بيست متري شهيد بهشتي روبروي مخابرات ٦٦٣٦٨٩ قم
دكتر ساده داروخانه ميدان امام خميني ٤٥متري كارگر جنب مطب دكتر حيات بخش ٦٦٣٧٣٣٨ قم
دكتر سعادت وند داروخانه خيابان هفت تير پلاك ١٠٢ ٦٦٣٦٧٧١ قم
دكتر قواميان داروخانه خيابان امام خميني جنب مسجد كامكار ٦٦٢١٦٦٩ قم
دكتر متقي داروخانه قم نيروگاه بعداز پل نبش سميه ٨٨٣٢٤٢٤ قم
دكترامامي داروخانه (ابتداي خيابان وليعصر (عج) روبروي مسجد وليعصر (عج ٢٩١١٢٧٨ قم
دكترتقي زاده داروخانه ميدان ١٥ خرداد- شاه سيدعلي ٧٧٠٠٧٣٨ قم
دكترحجري داروخانه (چهل و پنج متري صدوق ابتداي ٢٠متري امام حسين (ع ٢٩١١٦٧٢ قم
دكتريزديان داروخانه خيابان امام خميني ميدان شهيد زين الدين ٦٦٢٢٨٠٨ قم
همت داروخانه خيابان ٢٤ متري ١٥ خرداد نبش كوچه شماره ١٦ ٨٨٤٦٦٨٨ قم


نام نوع آدرس تلفن استان داروخانه دكتر سعيدي داروخانه خيابان آذر (طالقاني ) نرسيده به فلكه نكويي ٧٧٢٥٣٤٨ قم
داروخانه دكتر شريف زاده داروخانه خيابان صفائيه روبروي كوچه بيگدلي پلاك ٥٤٩ ٧٧٣٧٣١٥ قم
داروخانه دكتر شريفايي داروخانه شهرك امام حسن خيابان قدس ٦٦٥٥٨٠٠ قم
داروخانه دكتر شهرتي داروخانه (ابتداي خيابان انقلاب (چهارمردان ٧٧٢٥٨٩٩ قم
داروخانه دكتر شيخ داروخانه خيابان باجك (١٩دي) نبش كوي فرهنگيان ٧٧١١١٦٦ قم
داروخانه دكتر فضلي داروخانه چهل و پنج متري صدوق جنب ٣٠متري قائم ٢٩٣٦٢٣٩ قم
داروخانه دكتر فيض داروخانه بلوار امين روبروي ٤٥ متري صدوقي ٢٩٣٣٨٩٠ قم
داروخانه دكتر قرينه داروخانه شهر قائم خيابان شهيد بهشتي روبروي مسجد ٧٧٢٠٩٤٨ قم
داروخانه دكتر مجاب داروخانه يزدانشهر خيابان بقيه‌الله جنب مسجد ٢٩٢٣٩٠٠ قم
داروخانه دكتر مفتخر داروخانه خيابان آذر (طالقاني) نبش كوچه ٣١ ٧٧١٨٢٨١ قم
داروخانه دكتر ميرهاشمي داروخانه خيابان عمار ياسر نبش كوچه ٦ پلاك ١ ٧٧٠٣٠٠١ قم
داروخانه دكتر ياحق داروخانه خيابان توحيد بلوار شاهد شرقي بعداز خط راه آهن جنب كوچه ٣٢ ٨٨٦٠٩٨٠ قم
داروخانه دكتر يعقوبي داروخانه خيابان انقلاب (چهارمردان) بعد از ٤٥متري ٧٧١٦٧٦٠ قم
داروخانه دكتراميني داروخانه بلوار امين نبش كوچه دكتر صادقي پلاك ٢٠٠ ٢٩٣٧٨٠٧ قم
داروخانه دكترروحاني داروخانه قم كهك بلوار حضرت ابوالفضل كوچه شهيد جانعلي ٣٤٧٧ قم
داروخانه سالاريه داروخانه بلوار امين ابتداي سالاريه ٢٩٣٢٣٩٦ قم
داروخانه سايه داروخانه حاجي آباد ١٤ متري شهدا جنب مطب دكتر سعادتمند ٠٢٥٢-٣٢٢٣٧١٧ قم
داروخانه سميه داروخانه خيابان امامزاده ابراهيم روبروي مسجد عبداللهي ٨٨٢٧١٣٧ قم
داروخانه صدوق داروخانه بلوار امين روبروي راهنمايي و رانندگي ٤٥ متري بسيج ٢٩٣٤٩٤٤ قم


نام نوع آدرس تلفن استان (شفا (دكتر آقاجاني داروخانه قم خيابان ٣٠ متري كيوانفر مقابل مسجد ولي‌عصر ٦٦٣١٤١٤ قم
آرمان داروخانه نيروگاه ميدان توحيد ٨٨٢٧٠٧٥ قم
ابن حيان داروخانه قم خيابان امامزاده ابراهيم شاه جعفر ٨٨٢٦٠٦٠ قم
استقلال داروخانه نيروگاه ٨٨٥١٢٢٠ قم
الهادي داروخانه قم ميدان الهادي ٦٦١٦١١٢ قم
بيمارستان شهيد بهشتي داروخانه بلوار شهيد بهشتي داخل بيمارستان ٧٧٢٥٨١٤ قم
بيمارستان شهيدبهشتي داروخانه بلوار شهيد بهشتي داخل بيمارستان ٧٧٢٥٨١٤ قم
بيمارستان كودكان فاطمي سهاميه داروخانه خ ساحلي ٧٧١٥٢١٦-١٧ قم
تحسين داروخانه قم خيابان امامزاده ابراهيم ابتداي زند‌آباد ٨٨٢٥٣٢٣ قم
جمعيت هلال احمر داروخانه خيابان حضرتي جنب مديريت مركز حوزه علميه ٧٧١٤١٤٣ قم
داروخانه اميد داروخانه خيابان آذر (طالقاني )روبري حسين آباد ٧٧٢٣٣١٠ قم
داروخانه ابوريحان داروخانه فلكه پليس ٧٧٢٤٣٦٦ قم
داروخانه انقلاب داروخانه خيابان انقلاب (چهار‌مردان) نرسيده به سجاديه ٧٧٢٥٨٧٥ قم
داروخانه خوارزمي داروخانه نيروگاه بعد از چهار راه كلانتري پلاك٥٣٥ ٨٨٢٢٢٥٢ قم
داروخانه دكتر اكرمي داروخانه بيست متري شهيدبهشتي نبش ١٠متري لساني ٦٦٠٠١٤٠ قم
داروخانه دكتر بي‌بام داروخانه خيابان سميه بعداز اداره مخابرات ٧٧٣٨٣٤٣ قم
داروخانه دكتر پرواز داروخانه خيابان آذر جنب زايشگاه ايزدي ٧٧٢٥٨١٤ قم
داروخانه دكتر جندقي داروخانه ميدان امام خميني روبروي بانك مسكن ٦٦١١٠٠٧ قم
داروخانه دكتر زرين اقبال داروخانه قم ميدان شهدا ٧٧٤٢٣٥٠ قم
نام نوع آدرس تلفن استان پا ستور داروخانه خيابان ارم سه راه موزه ٧٧٤٢٨٢٤ قم
حكمت داروخانه خيابان باجك (١٩ دي)چهارراه بازار ٧٧٢٢٧٧٧ قم
جا لينوس داروخانه خيابان انقلاب الونديه- مقابل مسجد الونديه ٧٧٢٦٠٧٠ قم
داروخانه مسعودي داروخانه قم ميدان سعيدي ٦٦٠٢٩٥٧ قم
(بيمارستان حضرت معصومه (س داروخانه خيابان امام جنب مسجد امام حسن (ع) داخل بيمارستان ٦٦٥١٨٠١ قم
(پنجم شهريور (علوي داروخانه قم خيابان امامزاده ابراهيم ابتداي ٢٤ متري آيت الله كاشاني ٨٣٣٧٧٤ قم
(دارالشفا آل محمد (ص داروخانه (ميدان امام خميني بعد از سپاه - دارالشفا آل محمد (ص ٦٦١١٦٤٢ قم
(داروخانه امام رضا (ع داروخانه خيابان شهيد صدوقي فلكه زنبيل آباد ٢٩٢١٢٣٣ قم
(داروخانه بيمارستان حضرت وليعصر (عج داروخانه يزدانشهر ٤٥ متري وليعصر بيمارستان حضرت وليعصر ٢٩٢٤٣١٠ قم
(داروخانه دارالشفا حضرت مهدي (عج داروخانه خيابان دورشهر جنب سينما تربيت داخل درمانگاه ٧٧٣٤٩٩٩ قم
(داروخانه درمانگاه علي بن ابيطالب (1 داروخانه بلوار امين ابتداي ٤٥منري صدوق ٢٩٣٢٨٥٤ قم
(داروخانه دكتر بيگدلي (اميركبير سابق داروخانه قم خيابان امام خميني مقابل اداره كشاورزي ٦٦٠٢٠٠٨ قم
(داروخانه دكتر سبزه كار(دادبخش سابق داروخانه ميدان سعيدي اول شاه ابراهيم ٦٦١٣٠٤٥ قم
(داروخانه دكتر منشادي (ميرخاني سابق داروخانه خيابان امام نبش كوچه شماره ٥٤ ٦٦١٢١٩٧ قم
(داروخانه نور (خاكبازان داروخانه ميدان شهرداري ٦٦١٧١٢٠ قم
(دكتر آگاه (جم سابق داروخانه خيابان حجتيه جنب درمانگاه عترت ٧٧٤٣٨٠٣ قم
(دكتر حسين آبادي (مركزي قديم داروخانه خيابان هفت تير تقاطع ٣٠ متري كيوانفر ٦٦١٨٥٦٧ قم
(دكتر دي‌البرزي (مهرگان داروخانه قم نيروگاه ٢٤ متر آيت الله كاشاني روبروي كوچه شماره ٣٠ ٨٨٢٠٢١٠ قم
(دكتر سليماني‌فر (حرمي پور داروخانه قم نيروگاه نبعد از ميدان بيات نبش ٢٤ متري سوم ٨٨٢٤٥٦١ قم
http://www.parset.com/Data/ShowData/?PageNo=1&StateCode=25

نوشته شده توسط یاسری  | لینک ثابت |